آمریکا کوبا را تحریم می کند

آمریکا کوبا را تحریم می کند

[ad_1]

تحمیل شده ایالات متحدهوزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد ، امروز پنجشنبه 22 ژوئیه ، تحریم ها علیه وزیر نیروهای مسلح انقلابی کوبا و تیپ ویژه وزارت کشور.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای در وب سایت خود گفت: “وزیر آلوارو لوپز میرا و ژنرال ویژه وزارت کشور (یکی از بخشها) مشمول قانون جهانی مگنیتسکی هستند.”

لازم به ذکر است که مجازات هاقانون مگنیتسکیاین شامل ممنوعیت ورود به ایالات متحده و مسدود کردن دارایی افراد تحت محدودیت است.

پیش از این ، دولت آمریكا گفته بود كه اعمال مجازات علیه مقامات كوبا را كه به گفته واشنگتن مسئول خاموش كردن اعتراضات در كوبا در 11 ژوئیه هستند ، منتفی نمی داند.

معترضین در این تظاهرات خواستار “انتخابات آزاد” و حل مشکلات اجتماعی بودند ، در حالی که طرفداران دولت دست به تجمع زدند ، به ویژه پس از آنکه رئیس جمهور خواستار حضور آنها در خیابان شد.

مقامات کوبا می گویند ایالات متحده پشت اعتراضات در کوبا است. واشنگتن این ادعاها را رد کرده و آنها را “خطایی مهلک” خوانده و افزود که اعتراضات در کوبا بر سیاست ایالات متحده در قبال این کشور تأثیر می گذارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>