آفریقای جنوبی: زن دستگیر شده ای که به ظن کلاهبرداری ادعا می کند 10 فرزند دارد

آفریقای جنوبی: زن دستگیر شده ای که به ظن کلاهبرداری ادعا می کند 10 فرزند دارد

[ad_1]

پلیس آفریقای جنوبی زنی را که ادعا می کند در یک تولد 10 فرزند به دنیا آورده است دستگیر کرد ، پس از اتهامات پدر این کودکان مبنی بر اینکه وی ابتدا آنها را زیر سوال بردن وجود کودکان نمی داند وقتی مادر ادعا کرد فرزندان خود را از پدرشان پنهان کرده است زیرا او در تلاش است تا از آنها برای گرفتن کمک های مالی میلیونر شود.

وب سایت خبری آفریقای جنوبی AOL گزارش داد در حالی که یوشیاما تامارا سیتول 37 ساله توسط پلیس بازداشت شد ، وی گفت این زن بازداشت نشده و به مراقبت های اجتماعی احتیاج دارد ، اما در عین حال مانع تماس وکیلش با وی شد …

در تاریخ 9 ژوئن گزارش شد که زنی از گوتنگ ، آفریقای جنوبی ، با باردار شدن 10 قلو ، 7 مرد و 3 زن ، رکورد تعداد دوقلوها را در یک بارداری شکسته است تا رکورد جهانی گینس را بشکند.

این سایت افزود که پلیس آفریقای جنوبی و وزارت توسعه اجتماعی گوتنگ پس از بازداشت پلیس در ساعات اولیه روز مادر ، متهم به سو abuse استفاده از قدرت شدند.
به گفته وکیل وی ، Revelo Mokina ، پلیس بر خلاف میل وی Sithul را بازداشت و وکالت قانونی وی را رد کرد و گفت که وی باید به بخش توسعه اجتماعی Gauteng تحویل داده شود.

موكونا گفت ، آنها آن را به وزارت توسعه اجتماعی تحویل دادند تا ارزیابی كند كه آیا می تواند به آنها بیانیه دهد. وی گفت: “من از امروز صبح در کلانتری بودم.”
از ساعت 7:30 صبح تا ظهر طول کشید ، من اجازه صحبت با او را نداشتم. او به طور خلاصه به من گفت که مددکاران اجتماعی می خواستند او را به مکانی امن برسانند ، اما او از رفتن با آنها خودداری کرد.

در همین حال ، روزنامه بریتانیایی میرور گزارش داد که این زن گفته است که به دلیل ادعای معشوق – پدر فرزندان – تیبو تسوزی بیکار و خانواده اش آسیب دیده است که آنها معتقدند او تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود 10 فرزند ندارد.

مادر در پاسخ به ادعاهای پدر مبنی بر اینکه او فرزندی ندارد ، گفت که او در تلاش است تا “میلیونر” شود.

این روزنامه می افزاید که این زن ادعا می کند هفت پسر و سه دختر که به طور طبیعی با سزارین و در هفته بیست و نهم بارداری به دنیا آمدند ، در بیمارستانی در پرتوریا در 7 ژوئن

این روزنامه خاطرنشان كرد كه تاكنون هیچ عکسی از كودكان خردسال منتشر نشده است و داستان تغییرات زیادی ایجاد كرده است.

گوشیاما ادعا می کند که انتظار می رود Tebuho از نظر کودکان غنی باشد و فقط به کمک های خیرین در سراسر جهان علاقه مند است. او اکنون با فرزندان خود مخفی شده و به مخفی نگه داشتن محل زندگی آنها ادامه خواهد داد و افزود “هیچ کس نمی تواند او را مجبور کند” تا محل اقامت آنها را فاش کند.

گمانه زنی ها در مورد ادعاهای یوشیاما پس از بیمارستانی که زن گفت تولد او را متوقف کرده است ، بیشتر شد.

خانواده پدر بیانیه ای صادر کردند و گفتند تا زمانی که خلاف آنها ثابت نشود ، آنها معتقد نیستند که فرزندان خردسال دارند.

خوسیاما ادعاهای تیبو را رد كرد و در فیلمهایی كه روز سه شنبه توسط پیت رامبد ، سردبیر پرتوریا نیوز به اشتراک گذاشته شد ، بارها به “فرزندان من” اشاره كرد.

به نقل از South African Times Live ، مادر هنوز تعداد فرزندان یا نام آنها را تأیید نکرده است.

وی در پاسخ به بیانیه خانواده تیبو گفت: “آنچه آنها انجام می دهند به من نشان می دهد که آنها می خواهند زندگی من را با فرزندانم خراب کنند ، خاطرنشان کرد که دلیل گریه آنها برای کودکان این است که به دنبال کمک های مالی از طرف مردم و آنها می خواهند میلیونر شوند … و به همین دلیل فرزندانم با من هستند ، بچه ها مال من و هیچ کس دیگری نیستند.

وی در مورد ادعاهای آنها مبنی بر اینکه فرزندی وجود ندارد و عکس های آنها منتشر نمی شود ، وی گفت: “آنچه را که می خواهم در همان لحظه ای که تعیین می کنم انجام خواهم داد ، نه در زمانی که آنها تعیین می کنند.”

Teboho از مردم خواست كه دیگر از ارسال پول به Josiah جلوگیری كنند.

ادعای وجود این ده کودک هنوز توسط پزشکان و حتی کتاب رکوردهای گینس تأیید نشده است. رکورددار فعلی هنوز هالیما سیسه اهل مالی است که ماه گذشته در مراکش 9 فرزند به دنیا آورد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>