آخرین امتحان در مرحله تصویری در مسابقه “Rise” برگزار شد

آخرین امتحان در مرحله تصویری در مسابقه “Rise” برگزار شد

[ad_1]

مسابقه “Raise” برای مهارتهای مدیریتی برگزار شد.

خبرگزاری APA گزارش داد که فرهاد حاجیف ، معاون وزیر جوانان و ورزش ، رئیس کمیته ارتقا ، گفت که این آزمون در 18 مرکز با پشتیبانی وزارت آموزش ، وزارت جوانان و ورزش و ایالت برگزار شده است. مرکز آزمون. “پرسشنامه امتحان مدیریت ، آخرین معاینه تصویری ، براساس تجربیات جهانی اعمال شده در فرآیندهای آزمون مربوطه برای ارزیابی سرمایه انسانی است.”

لازم به ذکر است که اولین آزمون مرحله تصویری “آزمون توانایی” در 12 سپتامبر سال 2020 برگزار شد. از 940 شرکت کننده ای که در این مرحله شرکت کردند ، 728 نفر حق شرکت در “آزمون مهارت های مدیریت” را کسب کردند. “حدود 300 شرکت کننده با بیشترین نتیجه در آخرین آزمون در مرحله نیمه نهایی که مرحله بعدی مسابقه است شرکت می کنند.

با توجه به خطر ابتلا به ویروس کرونا ، معاینه مطابق با دستورالعمل های تهیه شده توسط واحد مدیریت واحدهای سرزمینی پزشکی (MEDU) در مورد “پیشگیری در هنگام معاینات (COVID-19)” سازماندهی شد.

لازم به ذکر است که مسابقه “Rise” شامل شهروندان جمهوری آذربایجان با تحصیلات عالی ، 21-51 ساله ، با 2 سال سابقه مدیریت است. این رقابت شامل 5 مرحله است – ثبت نام ، انتخاب آنلاین ، مستقیم ، نیمه نهایی و نهایی. 11،760 نفر در طول مسابقه ثبت نام کردند. 9775 نفر از آنها پذیرفته شدند.

رقابت Rise با فرمانی به امضا President رئیس جمهور الهام علی اف در تاریخ 26 ژوئیه 2019 برای شناسایی ، حمایت از رهبران آینده دار با سطح فکری بالا و مهارت های مدیریتی و تأسیس بانک منابع انسانی در کشور ایجاد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>